Powiększone węzły chłonne i guzek na piersi

Witam, mam powiększone węzły chłonne pach, głowy i szyi oraz w samobadaniu guzek na piersi potwierdzony przez onkologa, który stwierdził, że się tym nie będzie zajmował i mam sobie iść do ginekologa i chirurga , że jeśli jest nowotwór to w szyi ale nie wyznaczy terminu biopsji. y.Wizyta trwała 4 minuty. W krwi ok z tym, że zawsze białe krwinki miałam w okolicach 5 tys a teraz jest ich 7,5 gdzie mam się zgłosić.

Witam,

Podczas badania palpacyjnego nie można określić charakteru guzka/węzłów chłonnych. Należy wykonać USG piersi ( w skład którego wchodzi również ocena węzłów chłonnych pachowych ) oraz usg szyi. Podczas tego badania dowie się Pani, czy wyczuwalne guzki/węzły są podejrzane i gdzie się dalej udać.