Ból piersi i bolesny guzek

Witam, od kilku tygodni chwilami bolała mnie lewa pierś (takie jakby kłucie), badając palcami wyczułam guzek dość duży, u góry po lewej stronie piersi, jak go dotykam, to boli. Umówiłam się na wizytę u lekarza, ale to dopiero za 5 dni. Martwię się czy to coś poważnego. Proszę o jakąś odpowiedź czy to może być rak?

Mało prawdopodobne rozpoznanie przy nagle pojawiającej się, bolesnej zmianie. 5 dni to bardzo szybki termin i proszę uzbroić się w cierpliwość.