Ból piersi i jajników a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam serdecznie, Kochaliśmy się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, podczas dni płodnych. W zasadzie po dwóch dniach od tego wydarzenia zaczęły boleć mnie brodawki. Poza tym odczuwam bóle w jajnikach, no i delikatnie mówiąc, jestem drażliwa. Wykonałam test, ale wyszedł negatywny- do spodziewanej miesiączki pozostał jeszcze tydzień, więc test pewnie wykonałam zbyt szybko. Proszę mi powiedzieć, czy jest możliwe, abym tak wcześnie odczuwała już jakieś objawy ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Test ciążowy mógł być wykonany za szybko ( najlepiej odczekać przynajmniej 14 dni od stosunku). Jest to raczej mało prawdopodobne, by objawy ciąży pojawiły się tak szybko. Pozdrawiam