Ból piersi i podbrzusza: objawy ciąży?

Witam, proszę o pomoc. Mam 16 lat. Kochałam się ze swoim chłopakiem 5 dni temu. Wszedł we mnie kilka razy bez zabezpieczenia. Od wczoraj bolą mnie piersi i podbrzusze. Do okresu pozostało mi jeszcze 14 dni, miesiączka zazwyczaj waha mi się zaledwie o 2 dni. Czego to mogą być objawy? Boję się, że to mogą być objawy ciąży.

Witam serdecznie.
Jeżeli doszło do stosunku bez zabezpieczenia należy liczyć się z ciążą. Nawet jak nie doszło do wytrysku mogło dojść do kontaktu z preejakulatem, który zawiera plemniki.
Objawy, które się u Pani pojawiły mogą mieć związek z owulacją. Napewno nie są to objawy ciąży ponieważ jest jeszcze za wcześnie, aby one wystąpiły.
Po upływie 2 tygodni od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam