Doszło do zapłodnienia, czy raczej stres wywołuje takie objawy?

Witam!
Odbyłem ze swoją dziewczyną niedawno stosunek, była dziewicą, był to stosunek przerywany bez zabezpieczenia, do wytrysku nie doszło, potem był w zabezpieczeniu, doszło do wytrysku i po jakiejś godzinie, po oddaniu moczu i wytarciu znów bez zabezpieczenia. Na pewno nie doszło do wytrysku. Pytanie brzmi tak: duże są szanse na to, że jest w ciąży?
Stosunek odbył się dzień po okresie, po 2 dniach odczuwała dziwne objawy, jak: bóle w skroniach, kilka brązowych plamek na bieliźnie - i to po niecałych 2 dniach, po 4 dniach bóle kręgosłupa, uczucie ciepła, ból piersi, no i jadła ogórka kiszonego, a po godzinie ciastko.
Czy to normalne, że po dosłownie 3 dniach były takie objawy? Czy stres może mieć jakiś związek z tym?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
podczas stosunku wydziela się preejakulat, który zawiera plemniki. Nawet jak nie dojdzie do wytrysku, zajście w ciążę jest możliwe.
Aby określić, czy stosunek odbył się podczas dni płodnych czy niepłodnych, konieczna jest informacja na temat długości cykli oraz ich regularności.
Objawy, które się pojawiły, nie mają związku z ciążą. Nawet jeżeli doszło do zapłodnienia, na objawy ciąży jest za wcześnie.
Proponuję po około 2 tygodniach od stosunku wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam