Ból pięty u 40-latki
Witam od około miesiąca boli mnie pieta, jak siedzę albo leżę to ją tylko czuje przy dotyku boli tak około 2 cm od kostki prawej w lewo i w dół ,miałam robiony rtg ale nie mam ostrogi.Niestety ból jest co robić?Co może być przyczyną bólu?

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, powinna Pani poddać się badaniu ortopedycznemu.
Opisane przez Panią objawy mogą być powodowane (poza wykluczoną ostrogą)np. zmianami zapalnymi w obrębie ścięgien, rozcięgna podeszwowego, zaburzeniami architektoniki stopy itd. Po zbadaniu Pani ortopeda podejmie decyzję czy konieczne jest wykonywanie innych poza rtg badań dodatkowych w celu postawienia rozpoznania i rozpoczęcia leczenia. Pozdrawiam