Ból pleców i problemy z oddychaniem
witam serdecznie.mam na imie agnieszka mam 46 lat.mam ogromny problem z bolem plecow.mam wyniki MRI ktorych nie rozumiem pisze ze mam disc bulge L3/4, L4/5 and L5/S1.prawie od roku nie pracuje.w maju mialam zabieg gdzie dostalam jakis zastrzyk znieczulajacy ze sterydem(chyba).pomalu bylo lepiej ,obecnie znowu mam bole pomiedzy lapatkami nie moge oddychac i bole pomiedzy biodrami promieniujacy do prawej nogi,prosze o pomoc .co mi dolega? jak mozna to leczyc?pozdrawiam.

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na nieprawidłowości w obrębie krążków międzykręgowych lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Najprawdopodobniej przyczyną dolegliwości są zmiany wykryte w badaniu. Proszę udać się do specjalisty neurochirurga bądź ortopedy który zaproponuje możliwe formy leczenia.