Ból pleców i zgada po stosunku z prezerwatywą

Z moim chłopakiem uprawialiśmy seks, przez prezerwatywę którą wymienialiśmy co kilka minut. Były to raczej dni bezpłodne, za 3 dni dostałam okres, zawsze moje okresy trwają 2/3 dni, ten również aczkolwiek nie był on specjalnie obfity. Minęło już 14 dni od mojego 1 razu, pobolewają mnie plecy, kręgosłup. Od 2 dni mam zgagę... Możliwe że wkręcam sobie ciąże pod wpływem stresu. Jakie jest ryzyko ciązy w moim przypadku? Z góry dziękuję za odpowiedz. :)

Dzień dobry!

Z jakiego powodu zmienialiście Państwo prezerwatywę co kilka minut? Różnego rodzaju dolegliwości typu bóle, zgaga itp. dotykają co jakiś czas niemal każdego człowieka i najczęściej wynikają ze stylu życia - diety, zmęczenia, aktywności w ciągu dnia, chwilowego osłabienia organizmu itp. Nie są to podstawowe objawy ciąży i nie powinny kojarzyć się w pierwszej kolejności właśnie z ciążą. Nie mniej jednak nic nie stoi nie przeszkodzie, aby wykonać test ciążowy, dostępny w każdej drogerii i aptece. Prawdopodobieństwo ciąży pojawia się wtedy, kiedy świeża sperma (lub preejakulat) znajdzie się pochwie lub u jej wejścia. W innym przypadku - ciąża jest niemożliwa.

Pozdrawiam!