Ból pleców podczas treningu futsalu

Witam. Trenuje futsal, od ponad miesiąca mam przerwe w treningu ponieważ strasznie bolą mnie plecy, dokładnie odcinek lędzwiowy. Ból nasila sie podczas ruchu. Zdjęcie RTG nic nie wykazało, masaże oraz zabiegi typu laser i prądy DD nic nie pomagają, również blokada którą dostałem nie wiele pomogła. Bóle występuje z lewej lub prawej strony pleców, czy jedynym rozwiązaniem jest rezonans ?

Witam. Rtg nie uwidacznia struktur miękkich kręgosłupa tj. więzadeł, ścięgien i mięśni. Jest też badanie stosunkowo mało dokładnym jeśli chodzi o obrazowanie stawów kręgosłupa. Rezonans magnetyczny powinien wyjaśnić wszystkie nieprawidłowości.