Ból po lewej stronie za mostkiem a refluks

mam pytanie bol mnie polewej stronie za mostkiem od ok. 1o lat co to może być lekarz nie robiac badan stwerdził refluks ale ja nie wierze w to osatnio bola mnie plecy w miejscu dolny brzeg łopadki co to morze być? obawiam sie ze w ciagu tylu lat mi sie pogorszyło chciałabym zrobić tomografile komputerowa a nie rtf płuc jak przekonac lekarza zeby mi zrobic tomografie kiedys miałam robiony rtf i było w porzadku ale to sa zdjecia kosci a nie tkanek miekich co robić? Ewa40lat
KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu

Badanie moczu na leukocyty

Ogólne badanie moczu, to jedno z podstawowych badań. Polega na ocenie próbki moczu pod kątem różnorodnych cech, m.in. leukocytów. Lekarz Łukasz Dubielecki pokaże jak wykonać badanie w domu.

Jeśli ma pani ból od 10 lat to można podejrzewać, że jest to ból z powodu zmian zwyrodnieniowych układu kostno-stawowego. Żeby wykluczyć refluks trzeba wykonać gastrofiberoskopię. Potem można dokładnie diagnozować dokładnie przyczynę bólu. O tym jakie badanie wykonać decyduje lekarz. Jeśli nie ma pani zaufania do swojego lekarza to niech go pani zmieni.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty