Ból po operacji przepukliny

jestem 2 lata po operacji przepukliny ktora wykonano mi w Holandii,niestety bole sa takie same jak przed operacja,robiono mi 2 blokady ale bez efektu,rok temu usg i uslyszalam tylko ze sa czarne plamy i lekarz stwierdzil ze jest ok,nie wiem co robic poniewaz dolegliwosci przeszkadzaja mi w codziennym zyciu i w pracy

Witam!
Mało informacji. Czy operacja byłą z użyciem siatki czy laparoskopowa? Jeżeli przy użyciu siatki to problem może być związany z nerwobólem. Z mojego doświadczenia wynika, że jedyną szansą acz niepewną jest ponowna operacja i usunięcie przyczyny dolegliwości, może być nim nerwiak. Powstaje on gdy jeden z trzech nerwów w kanale pachwinowy zostanie przyszyty do siatki lub otaczających tkanek.