Ból po operacji wodniaka

6 tygodnitemu miałem operacje wodniaka i po odstawieniu nlpz nadal mnie boli lekarz robił kilka dni temu usg i mówił żeszystko ok. czy istnieja jakes inne mozliwosci badan ?co powinienem w tym kieunku zrobic ? moze ponowna operacja . może jakies inne leki chodzi mi ojakieś wskazuwki w kturym kierunku powinienem szukac bo nie chce do konca zycia brac nimesilu czy istnieje jakis ratunek czy powinienem zacisnąc zeby bo juz tak bedzie ?

Witam!
Niestety, pytanie jest nieprecyzyjne. Jakiego narządu był to wodniak? Mogę przypuszczać, że chodzi o jądro. Jeżeli tak to co boli? jądro, moszna,powrózek, czy pachwina, czy utrzymuje się obrzęk i jaką metodą wykonano zabieg? Jeżeli opisze Pan dokładniej problem, odpowiedź będzie łatwiejsza. Pozdrawiam