Ból po powiększeniu persi

2 lata temu powiększyłam piersi (nieznacznie implant 300ml), od tego czasu odczuwam sporadycznie, ale jednak ból. Uczucie ciągnięcia, szczypania. Piersi są miękkie oraz równe. jestem umówiona na usg za tydzień, obawiam się tylko czy nie zostanie odwołane przez aktualną pandemie. Mam więc pytanie czy taki sporadycznie pojawiający się ból może oznaczać coś złego, a jeśli tak to co?

Witam,
Ciężko ocenić bez badania fizykalnego oraz USG. Aczkolwiek jeżeli nie są to dolegliwości dokuczliwe i piersi są miękkie i symetryczne to oczywiście badanie należy wykonać a można zrobić to po uspokojeniu się sytuacji COVID-19. Jednakże należy pamiętać aby wykonać to możliwie szybko i być w kontakcie z lekarzem prowadzącym.