Co znaczy ból w okolicy pachy i zawroty głowy?

Witam Mam problem tak więc boli mnie tak jakby pacha ale tuż przy piersi z lewej strony i też z tylu do tego mam zawroty głowy i taki ciężki kark czuje że coś kark mi dokucza ale nie jest to ból bo bol tylko takie mrowienie ciągnie do tego pracuje fizycznie dosyć dużo dzwigaj i może to przez nadmiar dźwigania. Mam 29 lat a wstanie z łóżka to dramat z rana. Bola mnie wtedy plecy na wysokości nerek i też łopatki. Lekarz niestety nie jest zainteresowany mną w covid więc szukam pomocy. Dodam że Pani w aptece dała mi coś na stan zapalny i maść po maść i i lekach jest trochę lepiej ale już parę dni nie biorę i zaś wróciło. Pomocy

Witam! Po wykluczeniu przyczyn fizycznych (organicznych) należy rozważyć podłoże emocjonalne tych dolegliwości. Jeżeli po badaniu fizykalnym i analizie badań laboratoryjnych pozostanie czynnościowe podłoże, to należy skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego i po "swoich badaniach" zaproponują odpowiednie postępowanie: psychoterapia ze wsparciem lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.