Co znaczą zawroty głowy, wymioty i drgawki?

Wczoraj wieczorem kiedy się położyłam zaczęło kręcić mi się w głowie. Po jakimś czasie zaczęłam się dusić i mieć drgawki, na końcu wymiotowałam. Pomocy nie wiem co robić.. I od czego to nie mogę spać bo boję się że, nie wstane

Witam! Kontakt z lekarzem POZ: badanie fizykalne, podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od uzyskanych wyników lekarz pierwszego kontaktu podejmie decyzję, czy leczy sam, czy kieruje do specjalisty. Należy także wykonać testy ciążowe. Opis wskazuje na możliwość przyczyn emocjonalnych. Powodzenia W. Łuczkowski.