Co może znaczyć świąd skóry, zawroty głowy i kłucie w klatce piersiowej?

Dzień dobry od ponad miesiąca mam świąd skóry najczęściej wieczorem i w nocy który pojawia się w jednym miejscu następnie znika i po kilku minutach pojawia się gdzie indziej od tamtego czasu mam bóle i zawroty głowy oraz czuje się jak bym była przeziębiona lecz nie mam gorączki również od pewnego czasu czuje kucie w klatce piersiowej i ból mięśni. Czy to są objawy białaczki czy raczej to coś innego.

Witam~Należy zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu; badanie fizykalne, skierowanie na podstawowe badania laboratoryjne i w zależności od uzyskanych wyników dalsze postępowanie. Nie można wykluczyć, że przyczyną przedstawionych przez Panią dolegliwości są zaburzenia emocjonalne (zajmują się tym psychiatrzy i psychoterapeuci) - objawy wyglądają identycznie jak przy chorobach fizycznych, jednak leczenie jest całkowicie odmienne. Jednak w tej chwili podstawą jest badanie fizykalne i badania laboratoryjne. Powodzenia W. Łuczkowski.