Wyciek z brodawki i powiększony węzeł chłonny pod pachą

Biały wyciek z brodawki Witam. Mam 21 lat, od bardzo długiego czasu z mojej lewej piersi wycieka mi bały płyn, mam również powiększony węzeł chłonny pod pachą. Ostatnio często odczuwam ból. Czy to może oznaczać, że mam raka piersi? Czy w tym wypadku powinnam się zgłosić do ginekologa na badania?

Nie muszą to być objawy raka, lecz z pewnością należy udać się do lekarza na badania (ocenę fizykalną i USG piersi). Niektórzy ginekolodzy z pewnością udzielą porady, jednak sugeruję zgłoszenie się do onkologa lub chirurga-onkologa.