Ból po prawej stronie głowy w okolicach czoła

Witam. Od paru dni czuje dziwny bol po prawej stronie głowy w okolicach czoła i skronia. Nie boli caly czas tylko co jakis moment. Czesto promieniuje do oka. W skali od 1 do 10 dalbym z 3,5. Mam skrzywienie odcinka szyjnego. Tomografia nic nie wykazała. Mam leczone nadciśnienie tętnicze. Proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy nadcisnienie jest dobrze kontrolowane? Ból moze pochodzić od skrzywionego kręgosłupa. Czy ma Pan wadę wzroku? Być może warto byłoby się skontrolować u okulisty.
Pozdrawiam