Ból po prawej stronie pępka u 21-latki

Ból po prawej stronie pępka, doslownie 1 cm obok tylko przy uciskaniu miejsca.. co to może być? Boli też gdy uciskam środek brzucha.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Przyczyn takie stanu może być bardzo wiele. W celu postawienia diagnozy proszę o konsultację z lekarzem rodzinnym i ewentualne wykonanie badań obrazowych (USG jamy brzusznej i RTG jamy brzusznej) oraz badań laboratoryjnych (morfologia krwi, badanie ogólne moczu, wskaźniki zapalne). Wskazana może być także wizyta u ginekologa. Pozdrawiam