Ból po upadku na plecy

spadlem tydzien temu ze schodow na plecy przy upadku nie moglem oddychac przez pare sekund na plecach po 2 dniach pojawil sie siniec obecnie mam bol nawet przy kaslaniu co to moze byc

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Bez szczegółowego badania bezpośredniego ciężko się wypowiedzieć na temat tego co może Panu dolegać. Musi się Pan zgłosić do lekarza rodzinnego celem badania i ewentualnie poszerzenia diagnostyki o badanie RTG ( jeśli podczas badania zajdzie podejrzenie złamania). Pozdrawiam

Sugerowłbym wykoanie RTG kregosłupa w odcinku piersiowym oraz żeber cz ynie doszło do złamań.
Ból niestety bedzie sie utrzymywał - sugeruje leki przeciwkaszlowe oraz NLPZ
Prosze jak najszybciej udac sie do lekarza celem wykonania podstawowej diagnostyki