Ból po usunięciu kamienia w prawej nerce i tętniak trzonu kręgowego
dzień dobry. Mam pytanie ponieważ został usunięty kamień w prawej nerce bol ustępował chwilo mimo to na TK wykazało że mam tętniaka trzonu kręgowego L4, ból po usunięciu kamienia nie ustępuje. Proszę o pomoc

MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Trudno mi jednoznacznie ocenić, czy dolegliwości bóowe związane są ze stanem świeżo po zabiegu, czy też z tętniakiem, ponieważ mam za mało informacji. Sugeruję kontakt z lekarzem wykonującym zabieg usuwania kamieni z dróg moczowych.