Ból po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam, jestem 2 tyg po usunięciu woreczka żółciowego. Dzień po dniu było lepiej, bóle standardowe i prawie minęły. Jednak dziś odczuwam duży ból w miejscu usuniętego woreczka i przy ranach dobrze zagojonych i samopoczucie złe. Czy to normalne i jak długo może boleć? Czy może coś źle się stawiło? Czy stosuje się jakiś lek poprawiający odpływ żółci? Dziękuję

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u lekarza rodzinnego, który po badaniu ewentualnie odeśle Panią do chirurga.
Pozdrawiam

Jeśli bóle się będą utrzymywać, zwłaszcza gdyby podwyższyła się temperatura ciała to proszę nie czekać tylko trzeba wykonać USG jamy brzusznej ---- jeśli weekend to zgłosić się na SOR.