Ból pod lewą pachą a używanie antyperspirantu

Witam. Od ok. 4 tyg odczuwam ból pod lewą pachą. Dół pachowy z tej strony jest spuchnięty i od jakiegoś czasu boli mnie cała ręka. Byłam u ginekologa na usg piersi i z piersiami wszystko jest niby ok. Jednak z dnia na dzień cała pacha boli mnie coraz bardziej. Dodam, że tydzień przed tym jak zaczęło mnie boleć zaczęłam używać nowego antyperspirantu. Czy to może mieć jakiś związek? Do jakiego lekarza udać się po pomoc, jakieś dokładniejsze usg?Pozdrawiam

Czy to może mieć jakiś związek?
- tak, dlatego proszę odstawić na kilka dni antyperspirant i zobaczy Pani jaka będzie tego reakcja
Do jakiego lekarza udać się po pomoc, jakieś dokładniejsze usg?
- jeśli dolegliwości nie ustąpią radzę w tej sprawie bezpośrednio najlepiej skonsultować się z chirurgiem ogólnym