Ból pod prawą pachą podczas podnoszenia ręki w górę

Witam. Od kilku dni mam ból pod prawa pachą podczas podnoszenia ręki w górę. Gdy ręka nie jest w górze nie boli. Od 2 tygodni lekko mnie pobolewala a od 4 dni bardziej. Wyczulam na wyproscie jakby naciagnieta żyłkę biegnąca od dołu pachy i uczucie ciągnięcia aż pod łokieć. Lekarz nie wykrył tej żyłki przepisał detyomecyne jak zapalenie meszkow po goleniu. Nie pomaga ibuprom 400 ani opokan. Do jakiego lekarza się udać? Czy szybko wykonać usg Ale czy piersi i pache również zbadaja?

Po podawanych objawach ciężko ocenić, czy problem akurat ma związek z żyłami - proponuję konsultację objawów z lekarzem ultrasonografistą, po czym dobranie odpowiedniego badania ( usg doppler żył kończyny górnej, usg dołu pachowego, usg piersi - w skład którego wchodzi usg dołu pachowego, usg ukł. mięśniowo-szkieletowego )