Ból i gulka pod pachą

Witam Od pewnego czasu odczuwam ból pod pachą, najpierw zaczęło się od małej gulki która według lekarza powstała na wskutek podrażnienia skóry po goleniu. Lekarz przepisał mi maść z antybiotykiem po tygodniu gulka znikła jednak nadal odczuwam ból pod pachą a na dodatek pojawiła się widoczna twarda żyłka którą widać po uniesieniu ręki w górę. Niewiem czy to jakieś objawy po przebytej infekcji skóry i czy one same ustąpią czy powinnam znowu udać się z tym do lekarza ???

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem przebytej infekcji i powinny ustąpić samoistnie. Nie mniej jednak warto ponownie udać się do lekarza który będzie miał możliwość bezpośredniej oceny zmiany.