Ból pod lewą pachą i bóle piersi

witam piszę do was z oto takim zapytaniem otóż od 2 dni boli mnie pod lewą pachą oraz pierś i promieniuje nad pachę a jak przycisnę mocniej boli mnie serce obolały mam też lewy bark ręka mi cierpnie od łokcia w dół czasem piecze mnie na dole w szyi od czego to może być wezły chłonne jakieś zapalenie czy bardziej serce leczę się na tarczycę mam niedoczyność robiłam badania morfologia idealna Ob 39 ale byłam u endokrynologa i powiedział że podwyższone ob mam od bardzo dużej ilości przeciwciał

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.