Ból pod łopatką promieniujący do piersi

Witam. Mam 44lat. W prawej łopatce mam uczucie promieniującego prądu dochodząc do piersi, bardziej pod pachy, jak dotykam to troche boli. Co to może oznaczać ? Do jakiego lekarza sie udać i czy wogule trzeba ?

Witam,

Na początek proszę pokazać się specjaliście medycyny rodzinnej, zbada Panią, a w razie potrzeby zleci rtg lub inne dodatkowe badania. Bez badania, trudno jest ustalić przyczynę dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz