Bolesność nogi po uderzeniu

Tydzień temu uderzyłam przez przypadek lewą nogą o drzwi. Mam małego sińca , więc aż tak źle to nie wygląda. Martwi mnie tylko to że od momentu uderzenia jak chodzę ciągle mi w tym kolanie coś strzela i czasami mnie boli , w szczególniści jak duzo chodzę. Czy powinnam się obawiać że mogłam coś w kolanie uszkodzić i wybrać się do lekarza?

Dzień dobry,

Warto udać się do lekarza, który w razie potrzeby po zbadaniu Pani zleci badania dodatkowe, np. rtg lub usg stawu kolanowego. Nie wykluczone, że to nic poważnego, ale biorąc pod uwagę własne zdrowie, czasami warto "dmuchac na zimne".

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz