Skurcz w obrębie brzucha a bolesność

Raz na jakiś czas łapie mnie Skurcz z prawej strony brzucha(podbrzusza) gdy naciskam w miejsce ból promienieje na cały brzuch przy zgięciu nogi w tym czasie nie mogę się ruszyć

Witam,

Warto pokazać się lekarzowi, aby Panią dokładnie zbadał. Proszę na wszelki wypadek wykonać kontrolną morfologię i sprawdzić, czy nie ma Pani leukocytozy oraz oznaczyć CRP - jeśli będzie podwyższone, to radziłbym wybrać się na wizytę do lekarza. Mogą być konieczne dodatkowe badania.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz