Spadek wagi a wysypka, bolesność brzucha

Witam. Od jakiegoś czasu schudlam na wadze (5kg), jem tyle samo. Dodam, że jeszcze miesiąc temu miałam problemy z wyproznieniem się, bol w podbrzuszu, brzucha oraz śluz w stolcu. Częste bóle głowy, zmęczenie , wysypka. Czy powinnam się przejmować, udać sie do lekarza rodzinnego?

Witam Panią, czy przed wymienionymi przez Panią dolegliwościami przyjmowała Pani może jakieś antybiotyki? Czy gorączkowała Pani i czy zdarzało się, że w stolcu obecna była krew? Niekiedy u młodych osób pojawiają się nieswoiste zapalenie jelit. Ale, aby postawić dokładną diagnozę należałoby z Panią porozmawiać, zbadać Panią i zlecić badania. Proszę pamiętać, że zdrowie jest najważniejsze i udać się do dobrego lekarza, który powinien Pani pomóc. Czy wcześniej zaczniemy leczyć chorobę, tym szybciej dojdziemy do zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie.

Dr n. med. Marek Derkacz