Nudności, uderzenia gorąca i przybieranie na wadze po ciąży

Witam. Mam 21 lat od 3 miesięcy mam uderzenia gorąca bóle głowy sztywnienie karku i nudności. Poza tym bardo przybieram na wadze mimo, że za wiele nie jem i codziennie spaceruje z dzieckiem. Po porodzie(5 msc temu) byłam dużo szczuplejsza. W czasie ciąży niedoczynność tarczycy i nadciśnienie, po ciąży tarczyca w normie i ciśnienie również( niekiedy podwyższone do ok. 140/90). Dodam że mój ojciec ciśnieniowiec miażdżyca nadczynność tarczycy cukrzyca po 3 zawałach. Mama hashimoto i miażdzyca

Witam Panią,

Mając takie objawy powinna zgłosić się Pani do lekarza. Po dokładnym zbadaniu Pani i zebraniu wywiadu będzie można postawić bardziej szczegółowe rozpoznanie.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz