Ból pod obojczykiem po laparoskopowym usunięciu woreczka żółciowego

3 miesiące po laparoskopowym usunięciu woreczka żółciowego nadal utrzymuje się ból pod obojczykiem. Nie mogę podnieść ręki, ból jest stały, uciążliwy, niezleżnie od pozycji (siedze, leże, schylam się-boli). diclac czy olfen w zastrzykach nie pomaga ani sterydy w bark, co to może być? USG i RTG nie wykazały żadnych zmian. Ortopeda myśli, że może uszkodzenie nerwu, ale sam już nie wie. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Proszę jeszcze w tej sprawie skonsultować się z neurologiem skoro istnieje podejrzenie uszkodzenia jakiegoś nerwu. Trzeba by rozważyć wykonanie TK lub NMR odcinka szyjnego kręgosłupa, bo stamtąd odchodzą korzenie nerwowe unerwiające tą okolicę ciała.