Co oznacza ból po usunięciu woreczka?

Witam . Jestem po wycięciu woreczka żółciowego ok 2 lata . Niestety laparoskopowo nie udało się go usunąć i miałam cięty brzuch . Mimo usunięcia woreczka bóle prawej strony brzucha pod żebrami nie ustąpiły . To jest tępy ból . Mam rozwolnienie na okrągło i wzdęcia . Zaznaczę, że nie jem tłusto ani słodyczy a mimo to tyję . Mam zdrową wątrobę i tarczycę , wyniki krwi i moczu książkowe. Dwa lata temu miałam USG jamy brzusznej i też nic nie wykazały a jednak ból nie znika . Co mam robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Zgłosić się do lekarza gastroenterologa aby rozszerzyć diagnostykę