Ból pod piersiami, zimne poty, duszności oraz osłabienie

Witam mam pytanie bardzo często boli mnie pod piersiami z prawej jak i z lewej strony. Do tego pojawiają się zimne poty i duszności oraz jestem bardzo osłabiona. Czy to coś poważnego?

W takim zestawie dolegliwości rizne schirzenua płuc. Proponuje RTG I Morfologie. Jesli tutaj nic nie wyjdzie to choroby odkleszczowe Oprocz boreliozy na pewno babesie bym sprawdził.