Ból pod prawym żebrem i kamica pęcherzykowa
Witam czasem pobolewa mnie dziwnie pod prawym zebrem i myslalam ze to od pecherzyka zolciowego i pewnie po czesci tak jest poniewaz mam w nim kamienie i z licznych porad bede musiala go usunac ale te pobolewanie jest nieraz jak klucie,gniecenie czy nawet parzenie i boje sie czy to nie watroba bo pecherzyk boli w nadbrzuszu a w obrebie zeber to chyba watroba,a w lipcu na usg wyszlo ze mam troche stluszczona watrobe...co robic?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa
79 poziom zaufania
Witam,
proszę unormować masę ciała jeżeli ma Pani nadwagę lub otyłosć brzuszną i zastosować dietę w chorobie stłuszczeniowej wątroby. Można wspomagać się dodatkowo suplementami z karczochem i ostropestem.
Pozdrawiam serdecznie