Ból pod skórą na żebrach

Witam odczuwam bul nieraz pieczenie około pół centymetra pod skórą po mojej prawej stronie brzucha - 5 cm w prawo od środka brzucha i 7 cm w dół pod sutkiem miejsce to jest na żebrach bul odczuwam między skóra a żebrami tak jakby jakiś mięsień ale nie wyczuwam żadnego guzka albo coś. W tym miejscu miałem kiedyś znamię ale znamię z czasem znikło. Bul kiedyś już był ale znikał. Teraz jest od 6 miesięcy silniejszy gdy napinam mięśnie brzucha np.gdzieś się wspinając zdarza się że zaboli mnie to.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane miejsce powinno zostać ocenione przez lekarza POZ. Być może będzie konieczność przeprowadzenia dokładnej diagnostyki obrazowej.