Ból pod żebrami i tyłu pleców a wrzody żołądka

Miałam robiona dziś gastroskopie nic nie wykazało ze mam wrzody w zaladku. Będą robione dalej padania w celu ustalenia czemu boli mnie lewa strona brzucha pod zebrami i tylna część plecow. Czy możecie mi pomóc choćby powiedzieć jakie mam dalej zrobić badania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego, który na podstawie aktualnego stanu klinicznego zleci niezbędne badania dodatkowe.