Ból podbrzusza i ciemny okres a Beiara

Witam, Bardzo się boję.Moja dziewczyna była 2 tygodnie na tabletkach BElARA anty i po tych 2 tygodnaich w Sobotę mieliśmy imprezę urodzinową Mojej chrześnicy. Po tej imprezie dziewczyna bardzo źle się poczuła i wymiotowała całą noc.W dniu następnym postanowiła odstawić tabletki dopóki się nie wyleczy.Problem polega na tym że nadal źle się czuje i bardzo mocno boli Ją żołądek ( zaznaczam że żołądek a nie podbrzusze bo myślę że to ma znaczenie w tej kwestii )okres 2 dni za wcześnie i ciemny.

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie proszę udać się z dziewczyną do lekarza. Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. Przyczyn może być wiele.