Ból podbrzusza i krew w moczu po stosunku

witam mam problem,,, wczoraj w nocy kochalam sie ze swoim partnerem , stosunek byl dosyc ostry... rano srasznie bolalo mnie podbrzusze i piekla pochwa podczas oddawania moczu,, myslalam ze to jakas infekcja, ale niestety na drugi dzien zobaczylam ze w moczu jest krew... czy jest moziwe ze doszlo do uszkodzenia cewki moczowej? jezeli tak co dalej,,, :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane infekcją. Proszę udać się na wizytę do lekarza.