Ból podbrzusza i pochwy 3 dni po stosunku

Witam. Dziś gdy wstalam i po godzinie zaczeło mnie bardzo bolec podbrzusze i promieniuje chyba na cala pochwe bo oddawanie moczu tez sprawia mi bardzo duzy ból i chodzic tez za bardzo nie moge...dodam ze 3 dni temu uprawiałam sex z partnerem i stwierdził ze o cos sie udezył w pochwie...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są wynikiem infekcji dróg moczowych. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ, który potwierdzi diagnozę oraz rozpocznie właściwe leczenie.