Ból podbrzusza dwie godziny po stosunku

Witam. Od tygodnia boli mnie podbrzusze najbardziej z lewej strony. Zaczęło sie to tydzień temu dwie godziny po stosunku. Dwa dni temu podczas oddawaniu moczu pojawila sie krew. Do tego zaczynaja bolec mni eplecy. Bardzo sie martwie w ciąży nie moge byc bo mam wkładkę antykoncepcyjna. Co mam robic do ginekologa ni emoze sie dostac :(

Witam. Objawy mogą wiązać się z infekcją narządów intymnych. Proszę zgłosić się do lekarza poz który wdroży odpowiednie leczenie.