Ból podbrzusza i senność a ciąża urojona

Witam. Ok 3 tygodnie temu myślałam, że jestem w ciąży. Nie byłam zadowolona, ale coraz bardziej oswajałam się z tą myślą, od tamtego czasu mam częste skurcze podbrzusza, jestem senna, zmęczona mam dziwny apetyt, często oddaję mocz. Lekarze zapewniają, że nie jestem w ciąży, jednak nie przyjmuję tego do wiadomości, wykluczyli też ciążę pozamaciczną. 2 razy w tym tygodniu byłam na pogotowiu z bólami brzucha. Hcg ujemne, usg też ale i tak jestem pewna, że zostanę mamą. Czy jestem w ciąży urojonej ?

Witaminy w ciąży

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Jeśli badanie beta-hCG było wykonane prawidłowo (min 8-12 dni po możliwym poczęciu), powtórzono je dwukrotnie i wyniki tych badań są ujemne, daje to podstawę do stwierdzenia, że nie jest Pani w ciąży.
z poważaniem
lek. Michał Kurek