Nieregularne cykle i brak miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

2 października miałam ostatnią miesiączkę... przyznaje, że kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia (ale przerwaliśmy przed wytryskiem) zdarzało mi się już nie mieć miesiączki przez taki okres czasu.(np okres mialam 19 sierpnia a potem dopiero 2 pazdziernika) dodam jeszcze, ze nie mam zadnych objawow ciązy... czy mimo tego to może być ciąża? (mam 22 lata)

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Dla uzyskania pewności polecam wykonać test ciążowy lub oznaczyć poziom beta-hCG w krwi. Aby test był wiarygodny, należy go wykonać min. 8-12 dni po możliwym poczęciu.

z poważaniem
Michał Kurek