Brak okresu i przeziębienie a ciąża

Po roku brania tabl.antykoncep.odstawiłam je.Wzięłam tylko 26 tabletek z ostatniego listka.W tym czasie miałam już plamienie od tygodnia które zakończyło się 4 dnia po odstawieniu.Jeden dzień po zakończeniu plamienia doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia.Dziś jest 33 dz.od odstawienia i okresu brak.Piersi bolały mnie bardzo przez 2 tyg, powiększyły się,brzuch również pobolewał jak na okres.Teraz w/w bóle ustąpiły ale okresu nie ma.Od kilku dni jestem przeziębiona.Czy to może być ciąża?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!
Polecam wykonanie testu ciążowego (z moczu lub badanie beta-hCG z krwi). Ww. testy są wiarygodne w 8-12 dni po możliwym poczęciu.
z poważaniem
Michał Kurek