Ból podczas dotyku piersi

Witam,mam 32 lata jestem matka dwojki dzieci 3 i 6 lat.Od trzech tygodni odczuwam nie mocny ale niekomfortowy bol przy dotyku prawej piersi,wszystko zaczelo sie od 5 sladow ukaszenia w okolicy piersi ktore nie chcialy sie goic i swedzenia.Swedzenie ustalo a teraz zostal ten bol i uczucie jak by mi cos siedzialo na tej piersi taka ciezkosc i dziwne uczucie przy glebszym oddychaniu .Chcialabym wiedziec co to moze byc i czy powinnam szybko isc do lekarza na razie to obserwuje,dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem ugryzień w okolicy piersi. Może być to jednak także wynik zmian organicznych w obrębie gruczołu piersiowego. Sugeruję bezpośrednią konsultację z lekarzem POZ.