Ból prawej piersi podczas dotyku

Witam. O czym świadczy ból prawej piersi. ? Czuje ból w okół prawej piersi przy lekkim dotyku. Czy to coś poważnego. ?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko określić przyczynę na podstawie samego opisu, konieczne jest badanie lekarskie, proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zmian hormonalnych, zapalenia, zmian w obrębie gruczołu sutkowego i wielu innych patologii. Sugeruję konsultację z lekarzem ginekologiem, który zdecyduje o konieczności dokładniejszej diagnostyki.