Swędzenie i opuchlizna z miejscu po ugryzieniu przez kleszcza

witam serdecznie chcialabym opisac pewien przypadek Otoz w pazdzierniku 2014 roku ukgryzl mnie kleszcz,po tygodniu wyszedl rumien i opuchlizna i udalam sie na pogotowie przepisano mi antybiotyki i tabletki przeciwgrzybiczne Po czym opuchlizna zanikla ale zostal taki punkcik jakby mala dziurka Obecnie mieszkam w hiszpanii i jakis miesiac temu znow zaczelo mi to puchnac i lekarz znow przepisal antybiotyk Ale co jakis czas swedzi mnie to miejsce i puchnie Prosze o pomoc za co z gory dziekuje

Magdalena StusiĹska

Bez zbadania Pani i okolicy ugryzienia trudno cokolwiek więcej powiedzieć.