Ból podczas jedzenia, ciągła senność, nieodczuwanie bólu i przybieranie na wadze

pisalam juz o zdrowej diecie i cwiczeniach na ktore nie pomagaja organizm i tak kumuluje wszystko co zjem, to boli nawet gdy jem to sprawia jakis bol jakbym niczego nie trawila badania hormonalne sa ok ,po jedzeniu jestem wykonczona i chce mi sie spac choc tego nie robie za czesto i gdy sie skalecze wogole mnie to nie boli , mam teraz poparzona skore od slonca i wogole mnie to nie boli jakbym byla jakias strong woman ale bardzo tyje i czuje jakby cos sie produkowalo w mojej glowie z lewej strony

Lek. Tomasz Budlewski

Bardzo trudno odczytać Pani pytanie... objawy są różnorodne i niestety aby postawić wstępną diagnozę konieczne jest badanie pacjenta i wyniki podstawowych badan z krwi. Morfologia, badanie moczu, aspat,alat, TSH, kreatynina. Proszę udac się do lekarza POZ

Aleksander Ropielewski

Objawy jakie Pani opisuje silnie sugerują podłoże psychogenne Pani dolegliwości i wydaje mi się, że najbardziej pomocny może być kontakt z psychiatrą lub psychologiem.