Przybieranie na wadze pomimo stosowanie diety ułożonej przez dietetyka

wszystko co zjem zamienia sie w tluszcz,czuje ze moj zoladek nie pracuje dobrze i moj mozg wysyla jakies mylne sygnaly czuje zawsze po jedzeniu ze jestem zmeczona moja dieta jest ulozona przez dietetyka mimo to tyje choc prolaktyna i inne hormony oraz tarczyca sa ok , mam problemy z pamiecia i choc mam super zycie to moje zdrowie nie pozwala mi sie cieszyc czuje jakbym nie miala nerwow , kiedys gdy mialam stres chodzilam do toalety a dzis nie mam wogole stresu nawet gdy powinnam sie denerwowac

Należałoby zacząć od tego, jak długo stosuje Pani dietę od dietetyka? Być może jest nieprawidłowo ułożona, ma za dużo węglowodanów w stosunku do reszty składników odżywczych. Czy wykonywana była analiza masy i składu ciała na pierwszej wizycie i po okresie np. 2 tygodni i z wyników analiz wychodzi, że tkanka tłuszczowa rzeczywiście znacznie wzrasta? Czy jest to Pani subiektywne uczucie? Jeżeli hormony są w porządku, to proponowalibyśmy albo zmienić specjalistę, albo powiedzieć o swoich odczuciach i wątpliwościach dietetykowi, u którego jest Pani na terapii. Jeżeli stosuje Pani owy jadłospis dopiero pierwsze tygodnie, to zawsze może zdarzyć się sytuacja, że akurat Pani organizm będzie źle tolerował dietę. Niestety każdy z nas jest inny i dlatego tak ważna jest kontrola specjalisty, który w momencie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących sygnałów, powinien zmodyfikować jadłospisy. Jeżeli zdecyduje się Pani na zmianę serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Bardzo możliwe iż jadłospis od dietetyka jest nieprawidłowo ułożony - ma za dużo węglowodanów... Proponuję szczerze porozmawiać z dietetykiem, bądź zmienić specjalistę. Może Pani podesłać na mojego maila dotychczasowy jadłospis, przeanalizuję go i podpowiem co należałoby zmienić.

Pozdrawiam,
Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl