Osłabienie i senność po jedzeniu

mam problem od kilku lat jak cos zjem to jestem oslabiony i chce mi sie spac mam 33 lata jak zazywam magnez z potasem to kreci mi sie w glowie jak nic nie zjem to czuje sie dobrze a kaw a mnie wzmacnia nawet potrafie wypic dwie naraz czarne parzone

Brzmi jak zespół nieszczelnego jelita. Proponuje przejść na dietę bez cukru i nisko weglowodanowa i zażywać dobry probiotyk np Joy Day jeśli nie wystarczy trzeba skonsultować się z kimś kto to leczy